• Yüzen Ev Adres Bilgileri

  Konya Yolu 22.Km No:6 Gölbaşı / Ankara (Vilayetler Evi)

  + 90 (539) 818 32 10

  + 90 (539) 818 32 10

  info@yuzenevorganizasyon.com

 • İletişim Formu

  Teklif, İstek ve önerileriniz için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

  Please Fill Required Fields
 • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  + 90 (539) 818 32 10


  FAX NUMARAMIZ

  + 90 (539) 818 32 10


  EMAIL ADRESİMİZ

  info@yuzenevorganizasyon.com

 • Çalışma Satlerimiz

  Ekibimiz her an yanınızda olmasının yanı sıra, çalışma saatlerimiz organizasyonlara bağlıdır.

  • Pazartesi - Cuma 10:00 - 00:00
  • Cumartesi 10:00 - 00:00
  • Pazar 10:00 - 00:00
Yüzen ev mobil logo

Özbek Petrol Adres Bilgileri

775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

Phone: +1 202-415-7234

Email:w.constructify@gmail.com

Request a Quote

Looking for a quality and affordable builder for your next project?

Toll Free

1-800-987-6543

Working Hours

We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

 • Monday-Friday: 9am to 5pm
 • Saturday: 10am to 3pm
 • Sunday: Closed

Hakkımızda

Hakkımızda


Aus turizm 2008 yılında Türkiye Marin ve Yatçılık pazarına giriş yapmıştır. Firmamız inovasyon ve son teknolojileri, ürettiği ürünler de kullanarak Türkiye’nin ilk ve yenilikçi fikirlerin öncüsü oldu. Marin sektöründe kısa süre içinde Türkiye pazarına üç farklı model tekne ve dünyanın ikinci solar power (gunes enerjili ) yüzenevini  dünya pazarına sunmuştur.


 Türkiye’nin ilk Yüzen Evi, Yüzen Ev Organizasyon adı altında 2016 yılında faaliyete girmiştir. Ankara Mogan Gölü’nde, kişiye özel konsept organizasyonları ile hizmete başlamıştır. Yüzen Ev misafirlerinin zevki ve hayalleri doğrultusunda, profesyonel danışmanları eşliğinde hayallerinizi kusursuz kılmaktadır.


Evlenme teklifi, yıl dönümü, doğum günü, baby shower , bekarlığa veda gibi bir çok alanda, kişiye özel tasarım organizasyonlarını her daim tebessümle hatırlamak isteyebileceği rüya gibi bir geceye çevirmektedir.
Vip ağırlama konusunda oldukça deneyimli olan firmamız en değer verdiğiniz misafirlerinizin içinde kaliteden ve güvenlikten ödün vermeksizin sizlere ev sahipliği yapabilmektedir.


Yüzen ev sayesinde, Ankara’ da su üzerinde verilebilecek en iyi hizmete sahip olacaksınız. Dizi ve film çekimlerinde kullanılan Yüzen Ev ‘ de siz de kendi filminizin başrolü olacak ve bunu profesyonel ekibimiz sayesinde ölümsüzleştirmiş olacaksınız.


Yüzen Ev dört mevsim, haftada yedi gün profesyonel kadrosu ile %100 misafir memnuniyetini misyon edinerek çalışmaktadır.

 


YÜZEN EV 
Görüntüsü ile lüks bir yatı andıran, içine girildiğinde ev konforunu aratmayan en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış lüks bir deniz aracıdır Yüzen Ev. İki kattan oluşan toplam 160 metre karedir. Giriş katında oturma grubu, tv ünitesi, mutfak banyo tuvalet ve iki adet balkon bulunmaktadır. Açılıp kapanan teras katı ise, organizasyon konseptlerine göre şekil değiştirebilmektedir. İstenildiğinde yemekli balo konsepti veya canlı jaz  eşliğinde kokteyl konsepti yada mum ve gül yapraklarının hakim olduğu ŞIMART konsepti ile herkesin hayallerini gerçekleştirebileceği bir mekana dönüşebilmektedir.
17 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde marin grade alüminyum alışımından oluşan toplam 35 kişi kapasitesine sahiptir. En önemli özelliği ise çevre dostu bir deniz aracı olmasıdır. Güneş fotonlarından aldığı enerjiyi depolayarak akıllı sistemleri sayesinde tüm enerji ihtiyacını karşılayabilmektedir.
Bu son teknoloji sistemi sayesinde diğer tekne/yatlarda bulunan dizel motor ve jenaratör seslerinden uzak, doğanın ve kuşların sesleri eşliğinde size özel bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca diğer tekne/yatlarda yaşayabileceğiniz rahatsızlıklardan biri olan dalga sarsıntısı, yüzen evin geniş trimaran tasarımı sayesinde karadaymışsınız gibi size stabil bir ortam sunmaktadır.

 

Ankara’nın sürpriz limanı
 

Yukarı